Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Benitez nuk transferohet te Interi 04.06.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Benitez nuk transferohet te Interi  04.06.2010 Empty
MesazhTitulli: Benitez nuk transferohet te Interi 04.06.2010   Benitez nuk transferohet te Interi  04.06.2010 EmptyFri 4 Jun - 10:52

Benitez nuk transferohet te Interi  04.06.2010 Benitez



Se çështja Benitez është jashtëzakonisht e ndërlikuar, e tregon fakti që dy prej gazetave më të mëdha sportive italiane, La Gazzeta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport, japin teori diametralisht të kundërta për mundësinë që tekniku spanjoll t’i bashkohet Interit.
Pasi u largua edhe zyrtarisht nga Liverpooli, Rafa Benitez po spekulohet se është tashmë trajner i ri i Interit. Megjithatë, sipas La Gazzeta dello Sport, Benitez nuk është më në listën e Morattit, ndërsa favoriti për pankinën e Interit është Guus Hiddink, kurse opsioni rezervë mbetet Manuel Pellegrini.
Nga ana tjetër, një raport të kundërt me atë të La Gazzetas, e jep Il Corriere dello Sport, që përveç se e quan tanimë Benitezin trajner të Interit, pohon se spanjolli do të sjellë në Meazza edhe Javier Mascheranon për 30 milionë euro dhe Dirk Kuyt për 15 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Benitez nuk transferohet te Interi 04.06.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez kërkon Raulin te Interi 16.05.2010
» Benitez unë jam i Mencur (17.06.2010)
» Benitez: Nuk jam Mourinho 15.06.2010
» Benitez i kundërpërgjigjet Fergusonit (19.09.2010)
» Zyrtare: Benitez në Inter 15.06.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: