Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moratti: Më pëlqen Ozil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Moratti: Më pëlqen Ozil  Empty
MesazhTitulli: Moratti: Më pëlqen Ozil    Moratti: Më pëlqen Ozil  EmptySun 4 Jul - 6:25

Moratti: Më pëlqen Ozil  Mesut-ozil


Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka konfirmuar se Diego Milito do të qëndrojë te Interi, por nuk garantoi një gjë të tillë për Maiconin, ndërsa nga ana tjetër lëvdoi Gjermaninë dhe në veçanti mesfushorin Mesut Ozil.

“Nuk e di nëse Maicon do të qëndrojë, përderisa Milito sigurt po. Gjermania është një ekip vërtet i mirë dhe Ozil është i mrekullishëm, më pëlqen”.
“Interi e ka prishur futbollin italian? Ju lutem, kjo është qesharake. Ne në ekip kemi dy italianë. Njëri do të ishte i mirë dhe tjetri do të ishte një prej më të mirëve, kështu që ne kemi pasur çfarë t’i japim këtij vendi”, përfundoi Moratti duke iu referuar Marco Materazzit dhe Mario Balotellit, dy italianët e vetëm në ekipin e Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Më pëlqen Ozil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti: Më pëlqen Gerrard 30.5.10
» Balotelli: Më pëlqen Arsenali 30.6.10
» Benitez: Më pëlqen Italia, edhe gazetarët 15.6.10
» Farfan: “Interi me pelqen, ndoshta me mua…” (19.12.2011)
» United, 12 milionë për Ozil

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: