Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10 Empty
MesazhTitulli: Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10   Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10 EmptySat 13 Nov - 3:24

Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10 Benite10

Massimo Moratti thotë se ai nuk është i kënaqur me paraqitjet dhe rezultatet e Interit, por shton se ai ka besim të plotë te trajneri Rafa Benitez.

Zikaltrit janë në krizë rezultatesh pasi pas humbjes nga Tottenhami në Ligën e Kampionëve, në Serie A shënuan dy barazimi kundër Brescia dhe Lecce.

Interi tash ka edhe një sfidë të vështirë, derbin e qytetit përballë Milanit, që mund ta nxjerrë, por edhe ta futë në krizë më të thellë kampionin e Italisë dhe Evropës.

“Nuk jam i kënaqur me rezultat dhe paraqitjet e ekipit. Por kam besim te Benitez. Ende ka shumë për t’u luajtur deri në fund të kampionatit, i besoj Benitez, dhe dua të fitojmë. Sigurisht, nuk e di se si do të përfundojë kampionati”, ka thënë Moratti


Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10 866610
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Kam besim te Benitez 13.11.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez '' Moratti ben shum gabime 7.10.11
» Sabatani:Kam besim tek Alvarez (24.10.2011)
» Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij" (09.04.2011)
» Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011)
» Paolillo: Benitez i paprekshëm 16.11.10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: