Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Diego: Nuk largohem nga Juventusi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Diego: Nuk largohem nga Juventusi  Empty
MesazhTitulli: Diego: Nuk largohem nga Juventusi    Diego: Nuk largohem nga Juventusi  EmptyWed 28 Jul - 12:30

Diego: Nuk largohem nga Juventusi  Diegou
Mesfushori kreativ i Juventusit, Diego, ka ripërsëritur qëndrimin e tij se ai nuk ka ndërmend të largohet nga Olimpico i Torinos, duke mohuar drejtorin e Bayernit, Christian Nerlinger, se atij i është ofruar Diego nga tetë agjentë.


“Siç e dinë të gjithë, babai im kujdeset për kontratat e mia. Nëse agjentët e tjerë janë duke u ofruar klubeve shërbimet e mia, atëherë kjo nuk përfaqëson realitetin e fakteve”.
“Unë jam mirë te Juventusi dhe dua të vazhdoj qëndrimin këtu deri në fund të kontratës time. Një lojtar sikurse unë, kurrë nuk do t’ia ofronte veten klubeve të tjera. Unë jam i fokusuar në ekipin tim, Juventus. Dhe unë dua t’u japë tifozëve shumë kënaqësi”, deklaroi Diego.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Diego: Nuk largohem nga Juventusi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diego: Juventusi më largoi
» Pato Largohem Nga Milani Vetem Per Barcelonen (11.10.2010)
» Juan: “Nuk kam ngut te largohem, por…” (04.11.2011)
» Juventusi kërkon Adebayorin
» Juventusi kërkon Benzeman

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: