Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ribery: Nuk frikësohem për karrierën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Ribery: Nuk frikësohem për karrierën  Empty
MesazhTitulli: Ribery: Nuk frikësohem për karrierën    Ribery: Nuk frikësohem për karrierën  EmptyThu 22 Jul - 22:47

Ribery: Nuk frikësohem për karrierën  Riber

Anësori i Bayern Munichut, Franck Ribery, ka thënë se ai është i bindur se do të rikthejë besimin e njerëzve, pas skandalit të fundit ku ai akuzohet për marrëdhënie seksuale me një të mitur.


“Nuk kam frikë për të ardhmen time, qoftë me kombëtaren apo Bayern Munichun. Jam i bindur se mund ta rikthej besimin e njerëzve që dyshojnë në mua. Unë nuk kam bërë asnjë gabim me vetëdije”.
“Falënderoj klubin dhe familjen time për mbështetjen e pakufishme. Presioni është shumë i madh, ndërsa unë jam kthyer sërish në këmbë, edhe pse është një moment i lodhshëm dhe depresiv në jetën time”, ka thënë Ribery për Bild.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ribery: Nuk frikësohem për karrierën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015
» Sneijder: "Do Te Me Pelqente Ta Mbyllja Karrieren Tek Interi" (25.08.2010)
» Preziosi jr: "Milito Deshiron Ta Mbylle Karrieren Tek Genoa. Por Jo Tani" (19.05.2011)
» Skandali, Benzema dhe Ribery, në hetuesi
» Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: