Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015 Empty
MesazhTitulli: Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015   Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015 EmptySun 23 May - 7:50

Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015 Riberyud



Mesfushori i Bayern Munichut, Franck Ribery, ka vazhduar kontratën e tij, që do ta mbajë atë në Allianz Arena deri në verën e vitit 2015.

Përkundër humbjes prej 2-0 në finale ndaj Interit, francezi ka vendosur t’i përkushtohet klubit nga Allianz Arena edhe për pesë vite tjera, duke shuar kështu spekulimet për një kalim te Real Madridi ose në Ligën Premier gjatë kësaj vere.
Në faqen zyrtare të klubit, është drejtori i Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge ai që komentoi: “Ne jemi krenarë që kemi zgjatur kontratën me njërin prej futbollistëve më të mirë në rruzull. Ky është gjithashtu indikacion i qëllimeve afatgjate të klubit në përgjithësi”.
Ribery vet u tregua i ngazëllyer me vazhdimin e kontratës duke shtuar: “Familja ime dhe unë jemi shumë të lumtur në Munich. Unë jam fatlum të kem vazhduar bashkëpunimin me Bayern Munichun”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ribery: Nuk frikësohem për karrierën
» Abbiati vazhdon kontratën
» Guardiola vazhdon kontratën
» Zanetti uron te gjithe . Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri !
» Nebuloni: "Optimizem per OM, por te jene te kujdesshem. Vitin e kaluar..." (16.12.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: