Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery  Empty
MesazhTitulli: Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery    Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery  EmptyTue 20 Jul - 0:06

Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery  Louis-van-gaal21


Trajneri i Bayernit, Louis Van Gaal, ka deklaruar se ai ende pret që të shohë më të mirën nga Franck Ribery, ndërsa përmendi hapur emrat e lojtarëve të cilët po i vëzhgon për këtë afat kalimtar veror.

“Bayerni i paguan mirë lojtarët, si Riberyn. Lojtarët duhet të japin gjithçka, ai gjithashtu. Unë nuk kam parë më të mirën e Riberys ende, sepse ai ka qenë shpesh i lënduar”.
“Unë po shikoj në shumë lojtarë. Unë po shikoj në Van der Wiel, Fabio Coentrao dhe Martin Caceres. Nëse do të kemi mundësi, atëherë ne do ta blejmë njërin. Por, unë nuk jam një trajner që vetëm blen. Unë jam trajner që dëshiron dhe që mund t’i përmirësojë lojtarët”, ka thënë Van Gaal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Van Gaal: Ende pres më të mirën nga Ribery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Van Gaal: Do të më shihni në KB 2014
» Van Gaal: E dija se do të dështonin pleqtë e Lippit 21.07.10
» Dzeko: Po e pres Milanin
» Zyrtare:Ribery vazhdon kontratën me Bajernin deri në vitin 2015
» Biabiany: "Mendoj Vetem Te Jap Me Te Miren Time Te Mundshme..." (29.09.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: