Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka  Empty
MesazhTitulli: Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka    Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka  EmptyThu 22 Jul - 8:03

Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka  Ibraaa

Ashtu siç ishte njoftuar në Sport, ashtu edhe agjenti i sulmuesit Zlatan Ibrahimovic, ka hedhur poshtë çdo mundësi për një shkëmbim të mundshëm mes Ibras dhe Leite Kakas.


“Unë kurrë nuk kam biseduar me Realin dhe kurrë nuk kam biseduar për ndonjë tregti me Kaka. Nuk di asgjë për këtë”, theksoi Raiola.
Sport siç e kemi cekur njofton se Ibrahimovic definitivisht do të mbetet në Barcelonë, për të qenë një opsion shtesë për sulmin Blaugran të Guardiolas.

Shkëmbim Kaka – Ibra?

Bosi i Real Madridit, Jose Mourinho, u ka thënë drejtorëve që të transferojnë sulmuesin Zlatan Ibrahimovic nëse ata kanë mundësi, edhe pse e di se një marrëveshje do të ishte e pamundur, por ai tenton që të joshë Barcelonën me firmën e brazilianit Kaka.
El Mundo Deportivo pohon se Mourinho e dëshiron Ibrahimovicin si zëvendësim për Karim Benzeman, që po ka telashe të mëdha jashtë fushe. Duke e ditur se ka pasur punë me Ibran te Interi, Mourinho është në gjendje të nxjerrë më të mirën nga suedezi.
Megjithatë, transferimet mes Realit dhe Barcës nuk ndodhin shpesh, prandaj Mourinho ka përballë pengesa të mëdha, por mendon se me anë të ofrimit të Kakas, do të mund të lëkundë qëndrimin e Barcelonës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkëmbim Huntelaar-Camoranesi?
» Shkëmbim Van der Vaart – Schweinsteiger?
» Shkëmbim Muntari-Bale? 15.06.2010
» Milani në krizë, shkëmbim Podolski-Huntelaar?
» GDS:Ne janar shkembim Vertonghen-Chivu (12.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: