Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca 21.07.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca  21.07.10 Empty
MesazhTitulli: Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca 21.07.10   Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca  21.07.10 EmptyWed 21 Jul - 9:10

Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca  21.07.10 Bojankrkic_237827
Sulmuesi i Barcelonës, Bojan Krkic, ka ndezur rivalitetin mes Barcelonës dhe Real Madridit në prag të fillimit të sezonit të ri dhe në mes të afatit kalimtar veror, duke thënë se Real Madridi nuk mund të transferojë futbollistët më të mirë të globit, pasi që ata janë te Barcelona.
“Me transferimin e Mourinhos, Reali do të fitojë më shumë ndeshje dhe pikë se sezonin e kaluar. Ai është një trajner i mirë që kërkon punë edhe pse sezonin e kaluar Reali pati mjaft sukses. Ky sezon do të jetë në vijë të njëjtë”, ka thënë Krkic.
Ndërkohë, sa i përket transferimeve të Los Blancos, sulmuesi blaugran është shprehur: “Real Madridi nuk mund t’i transferojë lojtarët më të mirë sepse ata janë te Barcelona”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca 21.07.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IFFHS: Interi dhe Barca më të mirët e planetit 01.06.2010
» Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja janë më të mirët 28.05.2010
» Guardiola: Reali e Barca të barabartë
» Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali 25.05.2010
» Krkic i kënaqur me largimin e Ibrës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: