Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali 25.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali  25.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali 25.05.2010   Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali  25.05.2010 EmptyTue 25 May - 9:56

Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali  25.05.2010 Wesleykh




Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, ka thënë se ai mund të rikthehet te Real Madridi, për të vazhduar bashkëpunimin me trajnerin Jose Mourinho.

Holandezi ishte ‘përzënë’ vitin e kaluar nga hierarkia në Bernabeu, për t’iu bashkuar Interit. Pasi fitoi gjithçka me Nerazzurët dhe pas kalimit të Mourinhos, që pritet të finalizohet brenda pak orësh, ai nuk mohoi një rikthim sensacional.
“Të rikthehem te Real Madridi? Gjithçka është e mundshme. Por nuk kam biseduar me Mourinhon për këtë. Unë fitova tre trofe me Interin këtë sezon, prandaj mendoj se klubi nuk do të më lejojë të largohem…”, theksoi Sneijder për De Telegraaf.
Këto pikëpamje të Sneijderit për të ardhmen, vijnë dy ditë pasi pohoi se ai do të qëndronte sigurt tek Interi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder: Nuk i Dihet Mund të rikthehem te Reali 25.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sneijder: Mrekulli të rikthehem në Bernabeu 22.05.2010
» Benitez:Ndoshta une mund te rikthehem serish (09.09.2011)
» Sneijder: "Do rikthehem shpejt" (07.12.2011)
» Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca 21.07.10
» Pellegrini: Reali gaboi kur shiti Sneijder dhe Robben

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: