Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja janë më të mirët 28.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja  janë më të mirët  28.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja janë më të mirët 28.05.2010   Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja  janë më të mirët  28.05.2010 EmptyFri 28 May - 3:45

Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja  janë më të mirët  28.05.2010 P1brazil1211


Sulmuesi argjentinas Lionel Messi beson se kombëtarja e Anglisë është në mesin e favoritëve kryesorë për të fituar Kupën Botërore, Afrika e Jugut 2010.
Spanja dhe Brazili janë favoritët kryesor të turneut sipas shumicës së fansave të këtij sporti, por 22-vjeçari argjentinas e vendos edhe ekipin e Fabio Capello në të njëjtën kategori.
“Mendoj se për momentin, ekipet më të fuqishme në Kupën Botërore janë Spanja, Anglia dhe Brazili. Ata janë rivalë shumë të vështirë”.
“Shpresoj se do të jetë Kupa Botërore e imja, Kupa Botërore e Argjentinës dhe ne do të dalim në fushë duke vrapuar dhe luajtur për të arritur pritet e njerëzve dhe të fitojmë Kupën Botërore”, ka thënë Messi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Messi:Brazili , Anglia, dhe Spanja janë më të mirët 28.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krkic: Reali nuk mund t’i merr më të mirët, sepse ata janë te Barca 21.07.10
» IFFHS: Interi dhe Barca më të mirët e planetit 01.06.2010
» Mourinho: Lojtarët e Realit nuk janë yje 24.05.2010
» Maradona: Messi më i mirë se unë 24.05.2010
» Hodgson: Torres dhe Gerrard nuk janë në shitje 16.07.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: