Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para  Empty
MesazhTitulli: Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para    Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para  EmptyTue 20 Jul - 11:29

Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para  Colef

Menaxheri i Liverpoolit, Roy Hodgson, pohon se mesfushori i porsatransferuar, Joe Cole, ka shkuar në Anfield për shkaqe të lidhura me futbollin dhe jo për shkaqe ekonomike.

“Unë jam shumë i kënaqur sepse çdo brengë se do të ishte një ankand në lidhje me arsye ekonomike, u zhduk shpejtë pas një bisede të gjatë me Joe Cole. Ai do të jetë një nga lojtarët më të paguar sepse ai është një transfer i lirë dhe ai do të është mjaft i vlefshëm në treg. Ne kemi dashur të bëjmë të qartë se ne e duam atë këtu për shkaqe të lidhura me futbollin dhe vetëm nëse ai do të pranonte strukturën tonë të pagesave”.
“Unë jam i kënaqur të them se Joe Cole e ka zgjedhur Liverpoolin vetëm për të luajtur futboll dhe jo për para. Kjo është një gjë që më kënaq mua si menaxher dhe vetë klubin. Ai është një nga mesfushorët ofensiv më të mirë në Angli. Paraqitjet e tija për Chelsean dhe Anglinë gjatë viteve e kanë treguar këtë”.
“Ai është një lojtar që mund të luaj në një numër pozitash sulmuese, të cilat janë mjaft të dobishme. Ai është një lojtar cilësor. Njerëzit mund të flasin për cilësinë në mënyra të ndryshme, por për mua ai ka një cilësi të përgjithshme që e bën atë një lojtar të mirë dhe një që ne shpresojmë që mund ta përdorim shumë duke filluar nga ky vit”, ka thënë Hodgson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hodgson kërkon Young
» Hodgson qesh me spekulimet
» Hodgson refuzon t’i kritikojë lojtarët
» Hodgson: Torres dhe Gerrard nuk janë në shitje 16.07.2010
» Reina: Liverpooli do të përmirësohet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: