Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Hodgson qesh me spekulimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Hodgson qesh me spekulimet  Empty
MesazhTitulli: Hodgson qesh me spekulimet    Hodgson qesh me spekulimet  EmptyThu 15 Jul - 4:45

Hodgson qesh me spekulimet  Roy-hodgson_fulham


Bosi i Liverpoolit, Roy Hodgson, u ka sugjeruar tifozëve që të mos dëgjojnë thashethemet e afatit kalimtar veror, pasi që ata do të duhet të presin derisa të ndodhë një transferim.

“Ne po punojmë shumë që t’i mbajmë sigurt lojtarët të cilët ju do t’i quanit ‘të mirë’ dhe të cilët do të dëshironit t’i mbani edhe sezonin e ardhshëm. Ne jemi lidhur me lojtarë në anë të majtë, të djathtë dhe në qendër, por ka raste që edhe jemi lidhur me lojtarë, emrat e të cilëve nuk i kemi dëgjuar kurrë”.
“Unë kam besim shumë të madh në publikun e Liverpoolit se ata do të shmangen nga këto informata të rreme të cilat ata mund t’i lexojnë nëpër gazeta dhe të durohen të presin ndonjë konfirmim zyrtar”, ka thënë Hodgson për Liverpoolfc.tv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hodgson qesh me spekulimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibra: Jam lodhur nga spekulimet
» Gasperini i frustruar me spekulimet 20-08-2011
» Hodgson kërkon Young
» Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para
» Hodgson refuzon t’i kritikojë lojtarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: