Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare  Empty
MesazhTitulli: Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare    Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare  EmptyMon 19 Jul - 3:07

Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare  O_seleccion_espanola_los_jugadores-2745


Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, shpreson që kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, të rimendojë planet e tij për t’u pensionuar nga kombëtarja spanjolle.

Casillas shpreson se mbrojtësi i Barcelonës, i cili u raportua se ka vendosur të heqë dorë nga kombëtarja, mund të bindet për të qëndruar.
“Ai ka idetë e tij. Ai më ka thënë se ajo çfarë dëshiron ishte Kupa e Botës dhe mendoj se ai do t’i thotë lamtumirë (Spanjës), por tash të gjithë jemi të lodhur. Ai është shumë i nevojshëm për ekipin dhe ai mund të qëndrojë deri në vitin 2012”, ka thënë Casillas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Puyol: Sergio Ramos, pasuesi im te Barca 15.06.2010
» Casillas Kapiteni i Ri i Madrileneve (29.07.2010)
» Ibrahimovic rikthehet në kombëtare
» Puyol: Fabregas e ardhmja e Barcelonës
» Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: