Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri  Empty
MesazhTitulli: Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri    Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri  EmptyTue 20 Jul - 0:07

Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri  Iker_Casillas_13


Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, mezi pret fillimin e sezonit të ri, pasi është i bindur se Reali mund të fitojë tituj.

“Unë kam ndaluar së foluri për trajnerin. I dëshirova atij fat të mbarë, por jam i sigurt se ai nuk ka nevojë për t’u bazuar në atë që tashmë është arritur. Unë kam ndjekur me anë të mediave se çfarë është në gjendje të bëjë Reali. Ky sezon është plotë shpresë dhe kënaqësi”.
“Të gjithë janë duke folur ende për Botërorin. Nuk ka lidhje se ku shkon, njerëzit të kujtojnë për atë. Ishte një gjë vërtetë krenare për ne. Na bën të ndjehemi mirë kur njerëzit na falënderojnë neve për fitimin e titullit dhe për atë se i lamë t’i harrojnë telashet e tyre”, ka thënë Casillas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Casillas: Nuk më pritet sezoni i ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fabregas: sezoni i fundit me Arsenalin
» Casillas Kapiteni i Ri i Madrileneve (29.07.2010)
» Coutinho, Nje Karte e Rendesishme Per Kete Fund-Sezoni (28.03.2011)
» Casillas dëshiron Puyol të qëndrojë në kombëtare
» Pritet vetem nje "Po" nga Ever Banega (02.07.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: