Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ibrahimovic rikthehet në kombëtare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Ibrahimovic rikthehet në kombëtare Empty
MesazhTitulli: Ibrahimovic rikthehet në kombëtare   Ibrahimovic rikthehet në kombëtare EmptyFri 16 Jul - 10:07

Ibrahimovic rikthehet në kombëtare Ibrahimovic


Zlatan Ibrahimovic ka bërë të ditur se do të rikthehet në kombëtaren suedeze, një vit pasi konfirmoi pensionimin e tij, me rastin e moskualifikimit të Suedisë në Botërorin, Afrika e Jugut 2010.


“Ajo që kam thënë gjithmonë, ka qenë se unë jam krenar që luaj për kombëtaren. Ju mund të llogarisni në mua që të jem në përbërjen e kombëtares suedeze për ndeshjen e ardhshme”.
“Pas ndeshjes së fundit, kur ne nuk u kualifikuam në kombëtare, ndjeva se mu zhduk motivimi. Kështu që vendosa të dorëzohesha. Unë nuk pata dëshirë të luaj. Unë jam një garues dhe luaj për të fituar. Pas përfundimit të karrierës, ju dëshironi të kujtoheni si dikush që fitonte”, ka thënë Ibra që pritet të udhëheqë Suedinë si kapiten në kualifikimet për Euro 2012.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibrahimovic rikthehet në kombëtare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Robinho + 20 milionë = Ibrahimovic? 06.07.10
» E ardhmja e Ibrahimovic në dorë të Raiola
» Ibrahimovic nuk do te largohet nga Barca (20.08.2010)
» Ibrahimovic: Unë e binda Milanin për Van Bommel
» Ibrahimovic nuk ka frikë nga fansat e Interit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: