Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti  Empty
MesazhTitulli: Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti    Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti  EmptySun 4 Jul - 6:24

Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti  Joe_cole_3



Joe Cole ka folur për mënyrën se si është trajtuar nga menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, duke thënë se ai nuk i jepte më shumë se 20 minuta për të treguar veten.


“Unë e kuptova që te Chelsea kanë qenë disa që kanë mundur të kenë dy ose tri ndeshje, para se të liheshin mënjanë. Unë kam pasur vetëm ato 20 minuta dhe më pas isha në bankën rezervë. Unë kam edhe shumë për të ofruar dhe vitet më të mira janë para meje. Por unë dua menaxherin e duhur, një menaxher që më do, dikush që do të më vë në formacionin startues, unë dua të luaj në një pozitë më qendrore, sikurse te West Hami”, theksoi Cole për Sunday Mirror.
Joe Cole që është në kërkim të një klubi të ri, spekulohet se mund të kalojë te Milani apo te Arsenali, mirëpo nuk përjashtohet as ribashkimi me Harry Redknapp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cole: Nuk u trajtova mirë nga Ancelotti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Joe Cole lojtar i Milanit?
» Cole: Ëndrra u bë realitet
» Ancelotti: Jam përpjekur ta mbajë Cole
» Hodgson: Cole te Liverpooli, jo për para
» Andrew Cole: United nuk ka nevojë për sulmues

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: