Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011)   Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011) EmptyMon 19 Dec - 6:59

Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011) Image


Vazhdone ende telenovela Juan.Juan gjate kohes qe po flitej per nje kalim tek Interi ai ishte ne pushime ai ka rrefyer se deshira e tij eshte ende qe ti bashkohet klubit zikalter nga Milano por nuk varet vetem nga ai. "Mund të qëndrojnë ose të largohem nga Internacional.Është e qartë se ëndrra ime, si ajo e çdo lojtar eshte te luaje ne Europë, më interes të madh per mua eshte Interi, por unë nuk mund të garantojë se mund te shkoje tek Interi pasi nuk varet vetem nga deshira ime "tha ai për Radio Gaucho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011)
» E ardhmja e Leonardos është me Interin (21.04.2011)
» Agjenti i Tevezit :Deshira e Carlos Tevezit eshte te qendroje ne Evrope.Interi dhe Real Madrid jan ne kerkim te sulmesit?(25.02.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Sky - Inter , vjen Juan dhe nuk eshte vetem . Rinovimet ... (02.01.2012)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: