Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011)   Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011) EmptyFri 22 Apr - 3:07

Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011) Ganso


Paulo Henrique Ganso duket se i ka të qarta idete. Dëshiron të luajë në Itali, por duket se nuk ka vendosur ende se për kë ekip midis Interit dhe Milanit do te luaje.

“Besoj se do të ndihem mjaft mirë si tek Milan ashtu edhe tek Inter. Shpresoj që të luaj tek një nga këto ekipe”, u shpreh Ganso për Sky Sport.

Përsa i përket Milanit, talenti brazilian i Santos theksoi: “Flas shpesh me Robinho dhe Thiago Silvan të cilët duan që ti bashkoem atyre duke luajtur për Milanin.”

Gjithashtu Ganson është i lidhur edhe me Leonardon, trajnerin e Interit: “Leonardo më vlerëson shumë dhe më vjen mirë për këtë. Po zhvillohet një derbi për mua midis këtyre skuadrave dhe nuk e di se si do të përfundojë.”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ganson: "Deshira ime eshte te luaj ne Itali" (22.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Agjenti i Tevezit :Deshira e Carlos Tevezit eshte te qendroje ne Evrope.Interi dhe Real Madrid jan ne kerkim te sulmesit?(25.02.2011)
» Rikthimi i Special One eshte i gjithi per tu rikonstruktuar:ja cila eshte situata (17/04/2011)
» Moratti per shkembimin Kaka-Maicon:Kjo nuk është e vërtetë,eshte nje genjeshter (06.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: