Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011)   Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011) EmptyThu 15 Dec - 21:43

Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011) Soares+de+Espindola+Julio+Cesar+Genoa+CFC+vJOaMBKzBy3l


Portieri i Interit Julio Cesar ka zbuluar se eshte shume i lumtur per performancen e tij ne ndeshjen kunder Genoa te cilen Zikalterit e fituan 1-0.

"Është e rëndësishme që të jemi te përqendruar gjatë gjithë kohës, sepse ajo që ka ndodhur me mua gjithmonë mund të ndodhë," tha ai per Inter Channel."Unë bera dy nderhyrej vendimtare në minutën e fundit, ndërsa gjate gjithe perijodes se pare une nuk u rrezikova.Jam i lumtur, megjithatë, sepse me ato pritje unë kam qenë në gjendje për të ndihmuar ekipin të fitojë ndeshjen."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Julio Cesar i lumture me performancen e tij kunder Genoa (16.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Objektivi i Julio Cesar:"Rikthimi ne ndeshjen kundër Katanias" (11.10.2011)
» Rikthehet Julio Cesar Kunder Chievos (18.11.2010)
» Julio Cesar Plotesisht i Rikuperuar (25.05.2011)
» Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..." (03.03.2011)
» Julio Cesar Serisht Me Kembe Ne Shtepi (06.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: