Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..." (03.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..."  (03.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..." (03.03.2011)   Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..."  (03.03.2011) EmptyThu 3 Mar - 6:10

Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..."  (03.03.2011) Fs_20110


I intervistuar ne mbremjen e djeshme nga Inter Channel, portieri Zikalter Julio Cesar ka folur mbi Interin dhe rrolin e tij ne kete ekip: "Ndonjehere shikoj ndeshjet qe kam luajtur me pare, mundohem te mesoj duke pare gabime qe mund te kem bere ne keto ndeshje. Mund te them se nuk kam deshire kurre te pergatitem ne baze te kundershtarit qe qendron para, nuk me pelqen ta bej dicka te tille pasi per mua c'do ndeshje eshte e njejte, cdo ndeshje duhet fituar."
"Ndonjehere duhet studiuar sesi nje kundershtar mund te gjuaje nje penallti": dhe kur flitet per penallti nuk mund te harrosh ate pritje te mrekullueshme kundrejt Ronaldinhos ne derbin e 2010. "Diten qe luhej derbi, nje miku im me ka derguar nje sms pak para ndeshje, kur isha duke hyre ne stadium, ne te shkruhej: "Kete ndeshje do te arrish ti presesh nje penallti Ronaldinhos ne gjysem lartesi". Ju betohem, kur pash mesazhin mu duk disi qesharake por pasi ndodhi me te vertete dicka e tille ne ate ndeshje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Julio Cesar Dhe Penalltite. "Nje Mik Me Thonte..." (03.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Julio Cesar Plotesisht i Rikuperuar (25.05.2011)
» Tuttosport : Gasp therret Julio Cesar (25.07.2011)
» Scarpini: "Julio Cesar i Jep Siguri Mbrojtjes" (06.02.2011)
» Beccalossi: "Julio Cesar Nje Mit. Tifozet e Adhurojne..." (13.02.2011)
» Julio Cesar vendos nje rekord te ri personal (16.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: