Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa  Empty
MesazhTitulli: Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa    Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa  EmptyTue 13 Dec - 21:29

Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa  Genoa+CFC+v+FC+Internazionale+Milano+Serie+HEkGXJZSXcQl


Mesfushori i Interit Andrea Poli eshte shprehur i kënaqur me paraqitjen ne fitoren 1-0 te Zikalterv kundër Genoa në Serie A.Poli u bashkua me Interin nga Sampdoria më një marrëveshje një-vjeçare në forme kredi në fillim të sezonit, por dëmtimet e penguan atë te luante.
"Unë jam me të vërtetë shumë i lumtur per kete paraqitje. Kjo nuk mund të kishte shkuar më mirë se kaq. Unë dua të vazhdojë të luaj mirë dhe ta bëjë atë me Interin", ka thënë Poli në një intervistë per Inter Channel."Jam i lumtur, sepse unë e di qe jam i aftë të jap kontributin tim per Interin."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti i Lumtur Per Paraqitjen Mjaft Te Mire Te Nagatomos (10.04.2011)
» Inter-Genoa: Shume Konfirmime Per Leo-n (06.03.2011)
» Ne ndeshja kunder Cagliari mund te debutoj Poli (13.11.2011)
» Zanetti i kënaqur me fitoren e Interit kunder Genoa
» Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: