Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011) Empty
MesazhTitulli: Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011)   Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011) EmptyMon 10 Oct - 4:39

Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011) Div>


Mesfushori i Interit Andrea Poli po shpreson se do ta bej debutimin e tij ne ndeshjen e së shtunës kundër Katanias."Unë nuk kam qenë në fushë që nga 14 gusht, dhe sigurisht qe eshte ndjen e mirë. Unë mund të them se kthimi në fushë është dicka shumë pozitiv," tha ai për La Gazzetta dello Sport ."Është e kenaqesi te luash me kete ekip."Unë shpresoj se mund të jem i gatshem per ndeshjen kundër Katanias gjithashtu unë kam ende edhe një javë për të punuar, por është trajneri ai që vendos."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Poli po shpreson se debutimin me Interi do ta bëjë kundër Katanias (10.10.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sky:Chivu do te jete i gatshem per ndeshjen kunder Katanias (07.10.2011)
» Objektivi i Julio Cesar:"Rikthimi ne ndeshjen kundër Katanias" (11.10.2011)
» Yuto Nagatomo shpreson të luaj kundër Trabzonspor-it (21.11.2011)
» Ne ndeshja kunder Cagliari mund te debutoj Poli (13.11.2011)
» Interi dhe Napoli ne kerkim te Poli (25.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: