Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin 10.06.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin  10.06.2010 Empty
MesazhTitulli: Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin 10.06.2010   Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin  10.06.2010 EmptyThu 10 Jun - 3:38

Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin  10.06.2010 Bufon


Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, ka deklaruar se ai nuk është aspak i interesuar në spekulimet që e lidhin atë me Interin, e as që dëshiron të lidhet ndonjëherë me këtë klub.
Numri një i Italisë është lidhur me një largim pas nëntë vitesh nga Olimpico i Torinos, me skuadra të interesuara si Milan dhe Manchester City, por mësohet se Interi është në kërkim të një sfiduesi për Julio Cesarin.
Përkundër faktit që nuk i përmendi dy klubet e para të lartpërmendura e as të ardhmen e tij, ai ishte tejet i prerë në qëndrimin e tij ndaj kampionit të Italisë, duke thënë për Tuttosport: “Një gjë është e sigurt: Unë kurrë nuk do të shkoj te Interi”.
Buffon i kushtoi Juventusit 49.2 milionë euro, ndërsa besohet se Bianconerët tash e vlerësojnë rreth 30 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Buffon: Kurrë nuk do luaj për Interin 10.06.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Juan:"Deshira ime eshte te luaj per Interin,por...!?" (19.12.2011)
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
» Militto: "Cfare Gezimi, Flm Interista! Nuk Do Te Ndalem Me Kurre..." (22.09.2010)
» Beckham: Shpresoj Te Luaj Serisht Per Angline (11.09.2010)
» Buffon i ngazëllyer para ndeshjes ndaj Interit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: