Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011) Empty
MesazhTitulli: Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011)   Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011) EmptyFri 16 Sep - 5:43



Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011) 136133hp2


Gian Piero Gasperini kthehet për të folur në një konferencë per shtypi në Appiano Gentile dhe i përgjigjet pyetjeve të gazetarëve të pranishëm.

Roma e Enrique? "Një ekip që është në vështirsi, por ai beson në projektin e tij edhe pas humbjes ne fillim te sezonit."

Një arsye për të qenë optimist?. "Kur ju bini poshtë ka më shumë gjasa që të ngjiten përsëri. Mbi të gjitha unë besoj se ne mund të bëjm një ndeshje të mirë.

Me Eto'o do të ishte krejtësisht ndryshe? "Jo, unë jam i fokusuar në skuadrën që kam. "

Varur në një fije? "Unë i respektoj rregullat e profesionalizmit tim në punë.Vetëm Moratti mund të vendos për mua dhe gjithmonë do të jetë kshtu."

Mesfushori kryesore për nesër? "Është një çelës, por jo i vetmi."

Sneijder? "Sneijder është një lojtar fantastik, i cili sakrifikoi edhe veten e tij kundër Trabzonspor."

A varet rezultati i ekipit nga forma? "Jo, absolutisht. Ne duhet të jemi më fleksibil dhe ka shumë faktorë te tjerë që ndikojnë".

Nagatomo duket se i përshtatet 4-3-3 dhe 3-4-3? "Nagatomo është një lojtar shumë i mirë. Ai mund të luajë kudo."

Chivu dhe Stankovic si është gjendja e tyre? "Pothuajse e pamundur që të jenë të gatshëm për nesër."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti: Do bejme cdo gje per te fituar (02.04.2011)
» Sabatani:Kam besim tek Alvarez (24.10.2011)
» Zanetti: Me Leon Mund Te Bejme Gjera Te Medha... (08.01.2011)
» Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij" (09.04.2011)
» Snejder : Kam besim te Interi dhe Ranieri . . . (17.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: