Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij" (09.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij"  (09.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij" (09.04.2011)   Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij"  (09.04.2011) EmptySat 9 Apr - 9:37

Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij"  (09.04.2011) 11df0110

Mbas fitores se sotme me Chievon, Giampaolo Pazzin flet per kete ndeshje dhe sfiden qe i pret Zikalterit ne Chmapions, sfide ku ai nuk mund te jape kontributin e tij per te ndihmuar shoket e skuadres qe duket se besojne ne kthimin e rezultatit pas humbjes ne shtepi me rezultatin 2-5: "Kjo e sotmja mund te them se ka qene nje ndeshje e veshtire, kemi vuajtur paksa, Chievo eshte nje ekip qe di te mbrohet mire. Gjithsesi kemi arritur te fitojme duke mare 3 pike mese te vlefshme qe na japin kurajo per me tej. Nuk eshte e thjeshte te nisesh pas 2 humbjeve qe ke pesuar.
Nagatomo? "Jemi mesete lumtur per te, edhe ne ndeshjen e sotme ka arritur te tregoje se c'eshte i afte te jape ne fushen e lojes ai. Shpresojme te vazhdoje me paraqitje te tilla..."
Ne fund Pazzini ka folur edhe per Champions League dhe ndeshjen e veshtire qe i pret shoket e tij te ekipit. Ai nuk mund te jape kontributin e tij por duket se ka mjaft besim ne shoket e skuadres dhe ne kthimin e rezultatit: "Me vret shume fakti qe nuk mund te jap kontributin tim per te ndihmuar shoket e ekipit ne kete ndeshje. Gjithsesi kam mjaft besim ne shoket e mij, duke e ditur mjaft mire se c'jane ne gjendje te bejne..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pazzini: "Champions: Kam Besim Tek Shoket e Mij" (09.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Uefa ndryshon rregullat,Pazzini mund te luaj ne Champions League
» Champions League 2011/2012: Ja 32 pjesemarreset, me 5 te reja.(25.08.2011)
» Sabatani:Kam besim tek Alvarez (24.10.2011)
» Snejder : Kam besim te Interi dhe Ranieri . . . (17.11.2011)
» Gasperini:Kam besim se do të bëjmë një ndeshje të mir (16.09.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: