Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano" (26.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano"  (26.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano" (26.04.2011)   Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano"  (26.04.2011) EmptyTue 26 Apr - 3:22

Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano"  (26.04.2011) Sneijd12

Wesley Sneijder duket se nuk mendon ta lere ekipin zikalter. Per fantazistin Hollandez ne ditet e fundit qarkullojne zera rreth nje transferimi te mundshem ne klubin e Manchester United, per ti shuar keto zera duket se ka qene vet Fantazisti Zikalter qe ka thene se ka nje kosiderate mjaft te madhe per klubin e drejtuar nga Sir Alex Ferguson dhe se momentalisht nuk mendon per ndonje klub tjeter vecse Interit.
Mundesia e nje transferimi tek Man. United ? "Sigurisht behet fjale per nje klub te madh te futbollit boteror, cdo lojtar do te deshironte te luante per te por momentalisht jam mire ne Milano dhe nuk mendoj asnje klub tjeter vecse atij zikalter."
Nese ka dyshime per te ardhmen e asit Hollandez, keto dyshime tashme pas deklarates se tij duhet te shuhen pergjithmone. Duket se ne mendjen e Wesleyt momentalisht eshte vetem ekipi Zikalter, ku dhe ai vete preferon te jete nje nga pikat kyce te Interit te se ardhmes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sneijder Refuzon Man. United: "Klub i Madh, Por Jam Mjaft Mire Ne Milano" (26.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rast Mjaft i Mire Per Coutinhon Me Mos Aktivizimin e Sneijder. (08.04.2011)
» Flet Sneijder: "Mjaft Mire. Mese i Lumtur Per Pazzinin" (01.05.2011)
» Hazard: E dua një klub të madh (16.05.2011)
»  Zarate i thote jo Genoas. Po pret Interin ose nje klub tjeter te madh.(29.08.2011)
» Mauro Milanese:Sandro?Ai nuk eshte gati për të luajtur në një klub te madh si Interi(16.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: