Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011)   Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011) EmptyWed 9 Feb - 2:20

Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011) Castaignosneuerhenrycop


Talenti i Feyenoord Luc Castaignos eshte duke pritur me padurim bashkimin me Kampionet e Europes Interin . Të dy klubet kanë rënë dakord tashmë shuma e transferimit do te jete € 4 milion për 18-vjeçarin Castaignos dhe pritet të nënshkruajë një marrëveshje katër-vjeçare në javët e ardhshme.

"Ata janë të gatshëm për të me ofruar një marrëveshje katër-vjeçare dhe ata më kan thene se unë nuk do të huazohem. Kjo tregon se ata kanë shumë besim në mua. Ata duan qe une ti bashkohem ekipit menjëherë këtë verë.

"Unë nuk kam folur me Interin ende. Agjentët e mia jane kujdesur për çdo gjë deri tani. Unë vetëm i njohe po thuajse te gjithe lojtare vetem nga televizioni. Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit. "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Inter eshte nje klub i madh dhe unë ndihme krenar qe do te bashkohem me ta në fund të sezonit(09.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lille , Hazard : Inter ? Dua te bashkohem me nje ekip te madh (05.06.2011)
» Mauro Milanese:Sandro?Ai nuk eshte gati për të luajtur në një klub te madh si Interi(16.02.2011)
» Gasperini :” Zarate eshte paraqitur me entuziazem te madh ne inter “ (11.9.2011)
» Hazard: Largohem nga Lille në fund të sezonit (31.10.2011)
» Hazard: E dua një klub të madh (16.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: