Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin" (25.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin"  (25.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin" (25.04.2011)   Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin"  (25.04.2011) EmptyMon 25 Apr - 6:16

Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin"  (25.04.2011) C255fb10

I intervistuar per RedeTv, talenti Zikalter, Philippe Coutinho qe ne kete moment te sezonit duket se po kalon nje moment te veshtire duke mos gjetur mjaftueshem hapsire per tu aktivizuar ka folur ne pergjithesi per futbollin Brazilian momental. Per Coutinhon duket se nuk ka kurrfare dyshimi, Lojtari me i mire Brazilian per momentin sipas tij esht Neymar. Cou ka folur dhe per endrren e tij qe pret ta realizoje ne te ardhmen, enderr e cila eshte te luaje per kombetaren e tij Braziliane...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Coutinho: "Neymar Lojtari Brazilian Me i Mire Momental. Enderroj Boterorin" (25.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lojtari me i mire i ri ne Bote , ne liste eshte dhe Obi e Coutinho (01.11.2011)
» Lojtari me i mire Zikalter ne Sezonin 2010-2011 (25.05.2011)
» Coutinho:Tani jam mire,Inter klubi im (18.11.2011)
» Zanetti: "Mjaft Mire Coutinho. Duket Si Im Bir..." (08.05.2011)
» Coutinho : "Stervitje shume te mire , Palermo eshte afer" (10.09.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: