Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010   Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010 EmptyFri 28 May - 7:11

Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010 27784396528016747754711

Miqësorja e 25 majit ishte mjaft e veçantë për Fatos Beqirajn. Sulmuesi kosovar, i natyralizuar si malazez, ka ndier emocione për aktivizimin përballë Shqipërisë, ndërsa nuk e fsheh zhgënjimin për trajtimin që i rezervuan tifozët kuqezinj të pranishëm në Podgoricë.



“Miqësorja me Shqipërinë më dhuroi emocione të veçanta, pasi për mua kjo ishte një ndeshje speciale. Kam luajtur edhe kundër Italisë, por nuk isha ndier si në këtë rast. Kuqezinjtë fituan falë një goli të jashtëzakonshëm të Salihit, ndërsa ndeshja ishte e barabartë”, tha ai për kosovaren “Express”.
Në momentin kur zhvillonte nxehjen, por edhe kur hyri në fushë, 22-vjeçari nga Peja u kontestua ashpër nga tifozët shqiptarë. Rreth kësaj çështjeje, Beqiraj shtoi: “Më ka çuditur sjellja e tifozëve kuqezinj në stadium. Gjithsesi i kuptoj përse nuk më pritën mirë, e kjo ndoshta vjen sepse janë të shumtë ata që nuk e njohin historinë time. Gjithsesi i kam përshëndetur, pasi diçka të tillë e ndieja si detyrim”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Beqiraj: U çudita nga tifozët kuqezi 28.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tifozët e Juves kërcënojnë lojtarët
» Skela: Me Andorrën, fitojmë për tifozët 29.05.2010
» Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur" (28.11.2010)
» Moratti: "Tifozet e Meritonin Kete Champions" (25.05.2010)
» Tifozët e Galatasaray, peticion për mos ta shitur Lorik Canën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: