Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur" (28.11.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur"  (28.11.2010) Empty
MesazhTitulli: Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur" (28.11.2010)   Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur"  (28.11.2010) EmptySun 28 Nov - 3:03

Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur"  (28.11.2010) F1326510

Pas fitores ne ndeshjen e fundit ne shtepi per kete sezon te mrekullueshem Zikalter, Tekniku Benitez duket mjaft i lumtur per rezultatin e arritur. "Mendoj se reagimi i menjehershem pas golit te pesuar ne minuten e 3-te te takimit ka qene nje gje mjaft e mire per ekipin sot. Ndeshja mund te them se ishte e cmendur por ne kemi arritur te tregojme se jemi edhe me te cmendur se te tjeret dhe mund te arrijme ti fitojme keto ndeshje. Dua te falenderoj tifozet Zikalter sepse jane gjithnje duke mbeshtetur ekipin edhe mua ne nje moment te veshtire per ekipin. Duke e nisur nga te rinjte, Natalino mund te them se ka luajtur nje ndeshje te madhe, me ka pelqyer shume te rishikoja Thiago Motten ne fushen e lojes, Stankovic ka nje gjujtje te jashtezakonshme, sic e shifni jam mjaft i lumtur per kete fitore te arritur. Ne kete situate nuk me mbetet gje tjeter vecse te qendroj i qete duke analizuar disa gabime te vogla te ekipit me stafin teknik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Benitez: "Bravo Te Gjith, edhe Tifozet. Jam i Lumtur" (28.11.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez: "Ndihme Vendimtare Nga Tifozet" (12.09.2010)
» Materazzi: Ashtu si tifozet edhe ne besojme tek permbysja (12.04.2011)
» Figo: "Edhe lojtarët janë të lumtur për zgjedhjen e Eto'o" (24.09.2011)
» Benitez: Më pëlqen Italia, edhe gazetarët 15.6.10
» Pandev: "Jemi Te Gjith Ushtare". Ardhje Te Reja? "Nuk e Di" (20.08.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: