Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011)   Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011) EmptySun 27 Mar - 6:10

Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011) Josemourinho21


Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet: Special One tha se po prete te perseris sezonin e kaluar me Interin edhe në krye të Real Madrid. E deklaron vete trajneri Mourinho ne mikrofonin e TalkSport: "Unë jam i bindur se në qoftë se nuk është ky sezonin per te fituar sikurse me Interin do te jete sezoni i ardhshëm qe do të jetë një triumf për Real Madrid Qëllimi ynë është të ringjallim këtë klub të lavdishme."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jose Mourinho është i bindur se historia do të përsëritet (27.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Perpekje Finale per Tevez,por City eshte i bindur (25.08.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Jose Mourinho: Jam i lumtur në Real Madrid, dhe kam ndërmend të respektojë kontratën time(05.02.2011)
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
» Rikthimi i Mourinho??Rossi eshte skeptik (19.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: