Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ckemi POPULL ZIKALTER !

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Il Bauscia
Moderator
Moderator
Il Bauscia



Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty
MesazhTitulli: Ckemi POPULL ZIKALTER !   Ckemi POPULL ZIKALTER ! EmptyFri 18 Mar - 8:41

Pershendetje!

Quhem Irind, 23 vjec nga Elbasani dhe aktualisht me vendodhje ne Rome.
Pike se pari, doja ta uroja krijuesin e faqes per mundsin qe u jep tifozeve te Interit qe te mblidhen se bashku si nje familje e madhe, pavarsisht moshes, prejardhjes dhe seksit ( uroj qe tket dhe interiste femra ).
Pike se dyti, shpresoj tja kalojme mire bashke. Per cdo gje, verejtje apo keshille mos hezitoni tme kontaktoni ( stafi...dhe jo vetem )
Se fundmi, FORZA INTER !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ckemi POPULL ZIKALTER !   Ckemi POPULL ZIKALTER ! EmptyFri 18 Mar - 8:51

Mire se erdhe Irind. Te flm qe na viziton dhe shpresojme tja kalojm sa me mire se bashku...
Shof qe dike te perdoresh forumin, pse jo nese ke deshire te beshesh pjese e Staffit, mund te na kontaktosh ne Kategorine "Apliko Per Staff", Forumi esht i te gjith Interisteve pervecse i pjestarve te tjere te Staffit ku bej pjese dhe une... Te flm dhe nje here dhe FORZZA INTER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Il Bauscia
Moderator
Moderator
Il Bauscia



Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ckemi POPULL ZIKALTER !   Ckemi POPULL ZIKALTER ! EmptyFri 18 Mar - 9:12

Te falenderoj per mirseardhjen !
Kam disa njohuri shum modeste mbi forumet ngaqe pak kohe me pare dhe kam administruar te tille. Nuk te fsheh qe kam deshire qe tani qe te behem pjese e stafit. I lexova rregullat dhe menyren qe duhet ndjekur per tu bere pjestar i ketij stafi zikalter. Jam i mendimit qe cdo grade duhet merituar ne fushe dhe besoj se do jem nji antar aktiv qe ktej e tutje ne menyre qe ne te ardhmen, ndoshta, te me plotesohet aplikimi qe do bej.

Respekte dhe iher urime per websitin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ckemi POPULL ZIKALTER !   Ckemi POPULL ZIKALTER ! EmptyFri 18 Mar - 9:17

0k flm. Ateher shpresoj qe sa me afer te jesh dhe ti pjese e staffit tone derisa deshira dhe njohurit nuk te mungokan Very Happy
Shpresoj tja kalosh sa me mire pra dhe do ta mirepresim aplikimin tend Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty
MesazhTitulli: Re: Ckemi POPULL ZIKALTER !   Ckemi POPULL ZIKALTER ! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ckemi POPULL ZIKALTER !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e Klubit Zikalter
» Disa Nga Tekstet e Himneve Zikalter...
» Sneijder-Eto'o, Tsunami Zikalter (06.02.2011)
» Presidentet Zikalter Nder Vite
» Trajneret Zikalter Nder Vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare :: Prezantime-
Kërce tek: