Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..." (16.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..."  (16.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..." (16.03.2011)   Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..."  (16.03.2011) EmptyWed 16 Mar - 6:50

Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..."  (16.03.2011) 14343610

"Po e filloj duke pershendetur te gjith Interistet anembane, ne mbremjen e djeshme nuk kam treguar qe jam numri 1 ne bote (thote duke qeshur portieri Zikalter).
Ky grup lojtaret me te vertete qe jane te mrekullueshem, me te vertete me kane cuar ne qiellin e shtate, e keni pare se cfare karakteri kane treguar ? Isha shume poshte moralisht pas gabimit qe kam bere, e dija qe mund tja dilnim ne kete ndeshje por te pesosh nje gol qe ne fillim do te ishte fatale per ne. Jam mese i lumtur edhe per Pandev, ka arritur te shenoje nje gol te rendesishem ne mbremjen e djeshme, Gol i rendesishem ashtu sic eshte dhe ai per ne. Eshte shume e bukur te shikosh shoket e ekipit sesi te duan te miren, eshte e mrekullueshme..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Julio: "Cfare Grupi, Me Duan Shume. Pandev..." (16.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Susana Werner: "Cfare pritje gjigande e Julio" (14.12.2011)
» Tardelli:Pandev eshte shume i rrezikshem (25.03.2011)
» Julio Cesar:"Duhet shumë punë që të dalim nga kjo situatë" (15.09.2011)
» Shume Urime Per Julio Cesar (03.09.2010)
» Leo: "Mese i Lumtur. Cfare Talenti Cou..." (08.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: