Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire" (13.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire"  (13.03.2011) Empty
MesazhTitulli: W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire" (13.03.2011)   W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire"  (13.03.2011) EmptySat 12 Mar - 23:31

W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire"  (13.03.2011) Wesley10

Me Wesley Sneijder, Zikaltrit duket se i bashkohen me shume Hollandes ku ne vere me klubin do te bashkohet nje tjeret Hollandez. Behet fjale per sulmuesin e ri Luc Castaignos qe tashme e ka vizituar nje here Milanon per tu njohur edhe me mire me shoket e ekipit qe do ti bashkohet se shpejti, mbi te gjitha Hollandezin tjeter qe aktualisht aktivizohet tek ekipi Zikalter, Wesley Sneijder, nje idhull te Castaignos. Dhe eshte pikerisht Sneijder qe tregon sesi e ka pritur dhe sesi e shikon ardhjen e Luc Castaignos tek Inter: "Ajo qe me ka bere me shume pershtypje eshte modestia e tij. Dukej sikur nuk kishte asnje frike dhe emocion, e admiroj shume sepse eshte duke bere nje hap te rendesishem per karrieren e tij. Mendoj qe eshte nje gje mjaft e mire qe edhe prinderit e tij te vijne bashke me te ne Milano dhe jam mese i sigurt qe Luc do te beje gjithcka per te pasur sukses ne kete klub.
Si lojtar nuk e njoh edhe aq shume, kam pare vetem disa ndeshje dhe disa Video permbledhese te tija ku duket se ka cilesi mjaft te mira ne fushen e lojes." Me nje mjeshter te mesfushes ne kra si Wesley Sneijder, duket se rezultatet jane te garantuara dhe duket se ai tashme eshte gati ti jape keshillat Bashkeatdhetarit te tij: "Mendoj se mund te beje mjaft mire ai. Une do ta ndihmoj gjithnje kur me jepet mundesia... Nese do te kete pyetje apo nevoje, dera ime dhe e Yolanthe do te jete gjithnje e hapur per te. Luc do te jete gjithnje i mirepritur..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
W. Sneijder Mirepret Castaignos: "Do Te Beje Mire" (13.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agjenti i Castaignos: "Luc Ndjehet Mjaft Mire Ne Klubin Zikalter" (13.10.2011)
» Castaignos: Pas Vizitave Mjekesore, Takim Me Sneijder (01.03.2011)
» Sneijder Qeteson Tifozet: "Jam Mire" (10.04.2011)
» Rast Mjaft i Mire Per Coutinhon Me Mos Aktivizimin e Sneijder. (08.04.2011)
» Flet Sneijder: "Mjaft Mire. Mese i Lumtur Per Pazzinin" (01.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: