Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011)   Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011) EmptyFri 4 Mar - 4:28

Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011) Mourinhox


Tekniku i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se ai do të rikthehej në Itali vetëm për të drejtuar Interin dhe asnjë ekip tjetër, ashtu siç nuk do të drejtonte asnjë klub tjetër në Spanjë përveç Real Madridit.

Mourinho së fundi ka dhënë shenja se ai do të mund të largohej nga Real Madrid dhe të rikthehet në Itali ose në Angli.

“Nëse do të largohesha nga Reali do të doja të drejtoj një klub të madh në Angli ose Itali. Por nuk do të drejtoja një klub rival të ndonjë ekip me të cilin kam qenë i lumtur”.

“Për shembull, kurrë nuk do të shkoja te Barcelona duke marrë parasysh se vij nga Reali, ose te Juventusi pas asaj që kam kaluar te Inter”, ka thënë Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho: Juventus? "Kurrë nuk do ta drejtoja" (04.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diego Milito:Unë kurrë nuk ishte afër bashkimit me Jose Mourinho në Real Madrid.Unë preferoj Interin(05.02.2011)
» Kurrë nuk mund të themi kurrë në futboll (13.02.2011)
» Boban: "Inter Nuk Dorezohet Kurre, Ne Champions..." (06.03.2011)
» Marco Tronchetti:Interi do ta shikoje me kujdes ndeshjen Juventus - Milan (03.03.2011)
» Statiskika: Inter-Roma Kurre Kaq e Pasur Me Gola (06.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: