Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011)   Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011) EmptyFri 4 Mar - 0:41

Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011) Maicon001

Mbrojtësi i majtë i Interit, Maicon, ka konfirmuar synimet e tij për të qendruar tek Inter, duke hedhur poshtë spekulimet e fundit për një transferim të tij te Real Madrid.

“Nuk ka asgjë të vërtetë në ato raporte. Është një periudhë e rëndësishme për Interin dhe ne të gjithë mendojmë se si të punojnë fuqishëm deri në fund të sezonit”.

“Po ashtu dua të them se i vetmi person i autorizuar të flasë në emrin tim është Roberto Calenda, i cili është i vetmi agjent i imi momentalisht. Gjithmonë kam dhënë 100% në fushë. Jam mese i kënaqur me mënyrën se si shkojnë gjërat dhe që mbaj veshur këtë fanellë”, ka thënë Maicon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Maicon:Jam i kënaqur që mbaj veshur këtë fanellë(04.03.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010)
» Alvarez: “Jam i kenaqur, tani dua te permirsohem” (23.11.2011)
» Ranieri: “Jam i kenaqur, e pelqyeshme performanca e Alvarez” (23.11.2011)
» Zanetti i kenaqur: "Falenderoj publikun qe u gjend aty" (28.12.2011)
» Vivano : Ne mesjave do te kete takim (06.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: