Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010) Empty
MesazhTitulli: Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010)   Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010) EmptyWed 22 Sep - 10:30

Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010) 2d31e710

I pyetur pas ndeshjes me Barin, braziliani Maicon eshte shprehur: "Kemi arritur ta menaxhonim mese miri kete ndeshje, shpresoj qe edhe tifozeve ti kete pelqyer mjaft kjo ndeshje. Na duhet te vazhdojme te ecim serisht ne kete rruge, jemi duket ja dale mbane mjaft mire. Klasifikimi me pelqen, jemi te paret per momentin, nuk eshte nje dicka e re, eshte dicka qe na jep me shume besim ne vetvete. Mund te them se kemi arritur te zbavitemi ne kete ndeshje, nuk ishte dicka e thjeshte sepse kunder te njejtit Bari nuk arritem me shume se nje barazim vitin e kaluar ne San Siro.
Flamuri Qe Me Eshte Dedikuar Nga Tifozet ? "Dua te falenderoj tifozet Interiste, te gjith me falenderojne qe kam qendruar serisht tek inter pas ofertave te Realit, jam shume i lumtur qe kam qendruar serisht tek Inter, eshte nje ekip i madh qe me ka dhene shume. Do tja paguaj ne fushen e lojes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Maicon: "Kemi Arritur Te Zbavitemi Ne Kete Ndeshje..." (22.09.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti: "Sot Kemi Arritur Te Japim Nje Shenje Te Rendesishme" (28.11.2010)
» Benitez: "Ta Analizojme Kete Ndeshje" (26.09.2010)
» Bologna - Inter 20 Te Perzgjedhurit Per Kete Ndeshje (29.08.2010)
» Benitez: "Per Lazion Ka Shkuar Gjithcka Mese Miri Ne Kete Ndeshje..." (04.11.2010)
» Motta: "Shume Te Perqendruar Per Kete Ndeshje, Le Te Japim Maksimumin" (30.01.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: