Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011)   Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011) EmptyFri 11 Feb - 11:37

Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011) Article12946810a0fea190



Derbi i të dielës mes Interit dhe Juventusit do të jetë shumë më i nxehtë gjatë verës, pasi të dy skuadrat janë të interesuara në lojtarë të njëjtë.

Il Corriere dello Sport pohon se Gareth Bale i Tottenhamit është prioritet i të dyja klubeve. Interi është i interesuar që ta sjellë atë në skuadër pasi ishte uellsiani ai që terrorizoi Nerazzurët në Meazza këtë sezon. Por, çmimi i lartë prej 40 milionë eurosh do të ishte problematik për gjignatët italianë.

Pos Gareth Bales, Interi dhe Juventusi janë të interesuar në ‘Ronaldon’ e ri, Alexis Sanchez. Udinese kërkon as më pak e as më shumë se 30 milionë euro, një shumë që shumë lehtë do të mund të sigurohej nga Juventusi apo Interi, por vetëm me përfshirjen e lojtarëve. Vlen të përmendet se kaltër e zinjtë ishin fare pranë transferimit të sulmuesit kilian gjatë janarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agjenti i Bahebeck's: Inter dhe Juve janë ndjekje te tij, por... (28.04.2011)
» Sanchez, Interi ofron me shum se Juve (03.06.2011)
» Interi kërkon Gareth Bale
» Nga Anglia: Bale Ne Shitje, Interi & Reali Ne Gare
» Gaz. Sport - Inter ne Ndjekje te Hulk (21.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: