Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali (30.01.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali  (30.01.2011) Empty
MesazhTitulli: Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali (30.01.2011)   Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali  (30.01.2011) EmptySun 30 Jan - 11:18

Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali  (30.01.2011) Pazziniih

Houssine Kharja komenton fitoren e sotme kunder Palermos nderkohe dhe debutimin e tij me fanelen Zikalter: "Ky debutim imi ishte paksa i veshtire duke pare edhe skuadren qe gjendej ne disavantazh te 2 golave ne fillim te pjeses se dyte te takimit, por me ate qe kam pare sot ne fushen e lojes jam mese i bindur qe ky Inter mund te beje mrekullira. Tekniku Leonardo na ka dhene besimin e tij me aktivizimin e sotem, nuk eshte e thjeshte te aktivizosh 2 lojtare te rinj si une dhe Pazzini kur gjendesh ne disavantazh. Jam mese i lumtur per kete fitore te sotme ne ndeshjen time te pare me fanelen Zikalter, i lumtur gjithashtu edhe per Pazzinin qe ka arritur te beje nje paraqitje te shkelqyer ne debutim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kharja: "Pazzini i Mrekullueshem. Gjendem Ne Skuadren Me Te Mire Ne Itali (30.01.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pazzini, mesazh per te karikuar skuadren (14.09.2011)
» Cesena-Inter 11-tshja e Mundshme: Kharja Titullar, Dyshim Persa i Perket Milito-Pazzini (30.04.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Ranocchia: "I Lumtur Qe Gjendem Ketu. Cuchu Me Ndihmoi..." (12.01.2011)
» Tensione në skuadrën e Bayernit (17.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: