Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011) Empty
MesazhTitulli: Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011)   Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011) EmptySat 29 Jan - 23:22

Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011) Garethbaleitaly1443528c

Drejtori i Interit, Marco Branca, ka thene se Tottenhami ka kërkuar më shumë se 40 milionë për shërbimet e Gareth Bale.

Ishte Gazeta Guardian që me anë të Twitterit lancoi lajmin bombe se Zikaltrit janë në gjendje të ofrojnë 40 milionë euro.
“Një ditë para se të lancohej ky lajm, unë kam marrë një sms nga presidenti i Tottenhamit, Daniel Levy, i cili më tha se shuma është më e vogël se sa klauzola e vërtetë e tij.
“Tottenham kërkon më shumë se 40 milonë për Bale. Ai padyshim se është lojtar që na intereson dhe të cilin e monitorojmë, por çmimi nuk është i përshtatshëm për politikat e klubit tonë”, u shpreh Branca.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Branca:Tottenhami kërkon shume për Bale(30.01.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interi kërkon Gareth Bale
» Ferguson kerkon Gotze,Mancini kerkon Nasri.Sneijder mbetet ne Inter ? (15/08/2011)
» "Benitez kërkon më shumë ndaj Twentes" (14.09.2010)
» Sunday Express:Ja cmimi i Bale (10.04.2011)
» Juve dhe Interi në ndjekje të Bale dhe Sanchez (11.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: