Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës  Empty
MesazhTitulli: Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës    Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës  EmptyFri 28 Jan - 5:50

Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës  Claudio-ranieri


Claudio Ranieri është tepër i kënaqur me paraqitjen e ekipit të tij në fitoren 2-0 ndaj Juventusit në çerekfinalen e Kupës së Italisë që u zhvillua mbrëmë në Olimpiko të Torinos.

“Në dhomën e veshjeve unë i kam lavdëruar lojtarët për mundin e tyre këtë mbrëmje. Ne kemi dhënë shumë në ndeshje, edhe pse pa shumë fansa tonë që na mbështesin. Ne luajtëm mirë, shënuam dy gola dhe nuk pranuam asnjë”.
“Jam shumë i kënaqur. Në këtë moment kemi një ekip të fuqishëm dhe shikojmë të përmirësohemi, veçanërisht në ndeshjet në udhëtim”, ka thënë Ranieri për Corriere Dello Sport.
Ranieri po ashtu është pajtuar me vendimin e arbitrin për të mos akorduar një penalti të vonshme për Alessandro Del Piero. “Për mua nuk ishte penalti. Alex u mbështet në Mexes dhe pastaj ra”, ka komentuar më tej Ranieri.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ranieri i ngazëllyer me paraqitjen e Romës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Buffon i ngazëllyer para ndeshjes ndaj Interit
» Poli : Jam shume i lumtur per paraqitjen tim kunder Genoa
» Moratti i Lumtur Per Paraqitjen Mjaft Te Mire Te Nagatomos (10.04.2011)
» Behrami kthehet në radarin e Romës
» Zarate:Deshiroj ti shenoj gol Romes (17.09.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: