Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit Empty
MesazhTitulli: Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit   Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit EmptyWed 26 Jan - 0:58

Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit Cambiassozanetti

Ish-trajneri i Interit ka shprehur mirënjohjen për çmimin e fituar, Oscar del Calcio.

“Më vjen keq që nuk kam qenë atje me ju, por gjysmëfinalja e Kupës së Mbretit kundër Sevillas më ka penguar. Atje do të jetë Beppe Baresi për të më përfaqësuar. Ata janë miqtë e mi më të mirë dhe ishin bashkëpunëtorët dhe për më shumë ata janë fansa të Interit, që është e rëndësishme për mua”.

“Të pranoj një Oscar është e mrekullueshme pasi për mua respekti është më i rëndësishëm dhe fatmirësish gjithmonë e kam pasur nga lojtarët e mi. Por po ashtu është e rëndësishme pasi respekti dhe admirimi vjen edhe prej rivalëve të mi”.

“Dua të falënderoj lojtarët e mi, pasi ata fituan për mua. Pa ta gjithçka do të ishte e pamundshme të realizohet. Nëse Liga Italiane është aq e bukur dhe e vështirë, kjo është falë trajnerëve të mrekullueshëm që punojnë në Serie A. Kam qenë në Portugali, Angli, Itali dhe Spanjë, dhe vështirësia e kampionatit italian më ka ndihmuar të bëhem një lojtar më i mirë”, ka deklaruar Mou
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho:Tranjeri me i mir ne Seria A fal Interit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez: Nuk jam Mourinho 15.06.2010
» Pazzini:Si ti them Jo Interit
» Leonardo Vs Mourinho ?!
» Mourinho lëvdon Interin
» Mourinho: Unë jam Interist (17.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: