Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10 Empty
MesazhTitulli: Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10   Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10 EmptyMon 15 Nov - 12:47

Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10 Massimo-moratti

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, shprehet se nuk eshte aspak i kënaqur me lojën e treguar nga skuadra e tij në Derbi della Madonnina ndaj Milanit, duke premtuar kështu shpenzime në janar.

“Përshtypjet e mia? Siç kam thënë mbrëmë, nuk ishte një derbi i mirë. Ne kemi qenë me një lojtar më shumë gjatë gjithë kohës, por nuk bëmë asgjë. Situata nuk është e tmerrshme, por as e kënaqshme. Ekipi është i njëjti si para tri muajve, jo para dhjetë viteve. Të gjithë duhet të ulin kokën dhe të punojnë, duke përfshirë edhe trajnerin”.

“Benitez ka përvojën dhe ai mund të bëjë mirë. Ai duhet ta bëjë këtë edhe pse nuk është lehtë të drejtosh një skuadër që ka fituar aq shumë. Njerëzit më kanë thënë se kemi pasur skuadër të stërngarkuar në fillim të sezonit, por nuk mendoj se është e tillë”.

“Unë jam i gatshëm për të shpenzuar në janar, por vetëm nëse është e nevojshme”, bëri të ditur Moratti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti: Do të nderhyjme ne merkaton e janarit 16.11.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» GDS: "Lucas dhe Juan. Objektivat Zikalter per Merkaton" (11.10.2011)
» Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011)
» Moratti: "50 mil per Eto'o? Shume Pak..." (11.05.2011)
» Figo Betohet Per Dashuri: "Qendroj Zikalter". Mbi Merkaton... (31.05.2011)
» Moratti: Më pëlqen Gerrard 30.5.10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: