Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011)   Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011) EmptyMon 21 Feb - 3:26

Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011) 141310500



Kan kaluare me shumë se 20 ditë, nga koha e mbylljes se afatit kalimtare te dimrit, tashmë është e mundur për të nxjerrë një bilanc për blerjet e bëra në janar nga ekipet ne Serie A. Giorgio Parretti, i cili duke folur në calcionews24.com ka komentuar blerjet e Janarit "Unë nuk perisia një treg të tillë, më duhet të them unë isha i habitur me shumë lëvizje. Blerja më e mir? "Është e qartë Cassano eshte një lojtar i madh, ose Pazzini, një tjetër kampion i madh, Kharja, një mesfushor i cili mund të jetë i rëndësishëm në lojë e Leonardos. Interi eshte përforcuar shumë - tha Parretti ,Ranocchia-Kharja-Pazzini janë një treshe qe kan luajtur ne shume ekipe ne Serie A ".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Parretti:Blerja më e mir e Janarit?Unë them Kharja! (21.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mbyllet praktikisht blerja e Alborno : Ne 12 gusht , do te jete zikalter (09.06.2011)
» Sot Dita e Transferimit Te Kharja... (29.01.2011)
» Kharja: "Ka Qene Gjithnje Ne Mbeshtetje Te Leos" (10.04.2011)
» Kharja:"Ne Gjermani EL Principe do te beje nje POKER..."Leo... (10.04.2011)
» Mercato: Zyrtare Tashme Ardhja e Kharja (29.01.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: