Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010   Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010 EmptySun 23 May - 7:47

Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010 Ibraj



Milani i Berlusconit është në negociata për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic dhe me mesfushorin brazilian Hernanes, ndërsa që të dy këta në rast të transferimit do të përbënin një merkato bombastike për Rossonerët.
Calciomercato spekulon për një telefonatë në orët e mëngjesit mes dy presidentëve, Silvio Berlusconi dhe Joan Laporta, ndërsa marrëveshja pritet të arrihet së shpejti për arsye se Ibra nuk gjen dot vend pas ardhjes së David Villas.
Nga ana tjetër, transferimi i mesfushorit brazilian Hernanes është çështje kohe, pasi që agjenti i tij ka arritur marrëveshje me zyrtarët e Milanit, e vlefshme 15 milionë euro. Me po të njëjtën shumë pritet të largohet Klaas Jan Huntelar në drejtim të Tottenhamit.
Ibrahimovic ende konsiderohet njëri ndër pesë sulmuesit më të mirë në botën e futbollit, ndërsa Hernanes konsiderohet njëri prej mesfushorëve më të talentuar sot në botë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hernanes dhe Ibra në Planet e Berlusconit 23.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibra është në shitje!
» Stankovic SHOW: Si Mund Te Ndalohet Ibra ? "Ndalohet Vete..." (13.11.2010
» Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra
» Ibra: Jam lodhur nga spekulimet
» Nuk ka shkëmbim Ibra – Kaka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: