Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra Empty
MesazhTitulli: Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra   Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra EmptySat 4 Sep - 7:28



Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra AlexandrePato_468x524



Sulmuesi brazilian Alexandre Pato thotë se ai mezi pret të luajë në krah me Robinho dhe Zlatan Ibrahimovic.

Rosonerët kanë përforcuar radhët e veta pasi transferuan dy yje në ditët e fundit të afatit kalimtar dhe tash synojnë të garojnë me Interin si në Itali po ashtu edhe në garën Evropiane.

“Ne do të jemi një ekip i shkëlqyeshëm. Jam i sigurt se gjithçka do të funksionojë në mënyrë të përkryer. Ne jemi vërtet ambicioz dhe duam t’ia dalim mirë në Serie A dhe Ligën e Kampionëve”.

“Nuk kam frikë nga konkurrenca. Për mua kjo nuk është problem aspak. Në fakt, kjo do të na ndihmojë të japim më të mirën. Jam i ngazëllyer që Robinho na është bashkuar. Ende nuk kam folur me të, por jam i sigurt se ai do të japë 100 për qind për Milanin”, ka thënë Pato.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pato nuk ka frikë nga Robinho dhe Ibra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barca të negociojë shkëmbimin Robinho-Ibra
» Given: Robinho e ka vendin te City
» Robinho + 20 milionë = Ibrahimovic? 06.07.10
» Robinho do t’i ofrohet Milanit?
» Ibrahimovic nuk ka frikë nga fansat e Interit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: