Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..." (22.09.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..."  (22.09.2010) Empty
MesazhTitulli: Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..." (22.09.2010)   Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..."  (22.09.2010) EmptyWed 22 Sep - 10:42

Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..."  (22.09.2010) Coutin11

Ndeshja e tij e pare me fanelen Zikalter ne San Siro ku eshte aktivizuar thuajse 15 minutat e fundit te ndeshjes. "Benitez me kerkoi te luaja ne mesin e fushes, ne rolin e Sneijderit, gjithashtu te kthehesha paksa mbrapa per te ndihmuar shoket e ekipit. Ne Itali te luash eshte me veshtire se ne Brazil, loja eshte me e rende, e veshtire por avash avash mendoj se do te ambientohem me kete loje dhe do te permiresohem ne lojen time. Me kalimin e kohes mendoj se d te arrij te permiresoj shume nga gjendja ime momentale, ishte ndeshja e pare imja ne San Siro, mundesha ta shikoja kete stadium vetem Televiozioneve ne Brazil dhe tani jam ketu... Mund te them se eshte nje emocion i vecante, unik... Dua te falenderoj shoket e kipit, ne vecanti Maicon, Lucio dhe Julio Cesar qe po me ndihmojne shume per tu pershtatur ne futbollin Italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Coutinho: "Ndeshja Ime e Pare Ne San Siro. Nje Emocion Unik..." (22.09.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» San Siro e gjitha ne kembe per Philippe Coutinho (11.12.2011)
» Biabiany: "Cfare Emocionesh, San Siro Eshte Fantastik" (12.09.2010)
» Coutinho thote jam forcuar pas golit te pare (16.05.2011)
» Champions League 2010-2011: Lista e Lojtareve Per Fazen e Pare (02.09.2010)
» Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..." (08.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: