Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..." (08.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..."  (08.05.2011) Empty
MesazhTitulli: Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..." (08.05.2011)   Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..."  (08.05.2011) EmptySun 8 May - 9:31

Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..."  (08.05.2011) 14590210

"Me ne fund kam arritur te shenoj...": E ka komentuar keshtu Talenti Brazilian Philippe Coutinho golin e tij te pare me fanelen Zikalter qe ka ardhur ne ndeshjen e sotme kunder Fiorentines, te fituar me rezultatin 3-1. "Ka qene nje ndeshje mjaft e veshtire, fatmiresisht ka ardhur fitorja ne kete ndeshje dhe goli im i shenuar, jam mese i lumtur per kete gje. Nuk ishte Sneijder ne ndeshjen e sotme, lojtar qe i gjuan gjithnje goditjet e denimit nga ai pozicion, keshtuqe e mora persiper une. Stervitem shpesh mbi goditjet e denimit dhe duhet ti them faleminderit edhe Wesleyt per ate gol, ishte pak a shume sipas menyres se tij te shenimit. Sigurisht qe kam ndjere lodhje ne minutat e fundit te takimit, nuk arrija te luaja prej shume kohesh dhe kur rihyn ne fushen e lojes, eshte paksa e veshtire."
Goli ?: "Ja dedikoj nenes time."
Goditjet e Denimit ?: "Shpesh ne fund te cdo seance stervitore, qendroj me shume se te tjeret se bashku me Joel Obi dhe MacDonald Mariga per te provuar veten nga goditjet e denimit."
Ato vendosen ne Murin Mbrojtes ?!: "Jo... gjuajne dhe ato." (Mbyll duke qeshur kete Interviste Talenti Zikalter...)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Coutinho: "Goli i Pare Me Interin. Cfare Gezimi..." (08.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coutinho eshte nje tjeter:"Cfare Gezimi! Juan , te them ...." (03.08.2012)
» Milito pas perfundimit te pjeses se parë:Goli na beri mir (11.09.2011)
» Coutinho thote jam forcuar pas golit te pare (16.05.2011)
» Zarate shenon qe ne stervitjen e pare me Interin (01.09.2011)
» Benoit Cauet:Coutinho ka nevojë qe të jetë ne formacionin e parë (12.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: