Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin 22.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin  22.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin 22.05.2010   Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin  22.05.2010 EmptySat 22 May - 2:52

Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin  22.05.2010 Zzzzzzzz1q


Javier Zanetti në finalen e sotme të Ligës së Kampioonëve kundër Bayern Munichut në Bernabeu do ta veshë fanellën zikaltër për të 700-tën herë dhe është krenar që kjo shifër vjen në një ndeshje shumë të veçantë.

"Jam krenar që kam luajtur kaq shumë ndeshje me të njëjtën fanellë. Dhe ta bëj këtë në këtë një ndeshje kaq të rëndësishme siç është kjo finale, do të thotë të krijosh histori".
"Sekreti është puna e palodhshme, dhe të kesh besim në të gjithë trajnerët të cilët i kam pasur", ka thënë Zanetti.
Kapiteni i Interit, i cili së fundi u la anash nga përzgjedhësi i kombëtares së Argjentinës, Diego Maradona, ka folur edhe për emocionet që ofron Liga e Kampionëve.
"Ndjenja ësthë e veçantë. Liga e Kampionëve është një garë shumë e veçantë. Kemi shumë emocione të fuqishme këtë vit dhe kështu do të jetë edhe sonte. Kam pasur shumë finale, por kjo do të jetë e veçantë. Por nuk do të përfundoj këtu, dua edhe në të ardhmen të vazhdoj të fitoj edhe shumë", ka përfunduar argjentinasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti sonte zhvillon ndeshjen e 700-të me Interin 22.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti, Mungon Edhe Ne Ndeshjen Kunder Juves (02.10.2010)
» Zanetti Titullar Ne Ndeshjen e Neserme Argjentine-Shqiperi (19.06.2011)
» Zanetti: "Ja Ideja Ime Per Te Ardhmen, Me Interin..." (12.05.2011)
» Maicon: "Te Mendojme Per Ndeshjen e Rradhes" (03.11.2010)
» Mascherano do të refuzojë Interin për Barcën? 20.06.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: